AC1 – 11kW

Cena katalogowa 2.900.00  (brutto)

Model EV365 AC1 to ładowarka prądu przemiennego (AC) typu Wallbox o mocy ładowania do 11kW dedykowana do montażu w garażach podziemnych w budownictwie wielorodzinnym. Kontrolę dostępu do ładowarki zapewniają karty RFID oraz aplikacja mobilna Smart Life. Urządzenie posiada funkcję regulacji mocy ładowania, ustawiania czasu rozpoczęcia i zakończenia ładowania, umożliwia dostęp do danych historycznych i wiele innych.

Towar dostępny od ręki w naszym salonie sprzedaży.

Cena nie zawiera kosztów dostawy i montażu.

Zapytaj o leasing

Podstawowe informacje.

Dostęp tylko dla Ciebie – rozpoczęcie ładowania samochodu następuje poprzez zbliżenie kart RFID dołączonych do zestawu lub za pomocą aplikacji mobilnej Smart Life, co oznacza że żadna inna osoba nie będzie mogła naładować się bez Twojej zgody. 

Regulacja mocy ładowania – ładowarka umożliwia regulację mocy ładowania z poziomu samego urządzenia oraz aplikacji mobilnej. Regulacja: 8A (5,5 kW), 10A (7 kW), 16A (11 kW), 20A (13,8 kW), 32A (22 kW).

Ustawianie czasu ładowania – jeżeli korzystasz z taryfy nocnej i chcesz, aby ładowanie rozpoczynało się o określonej godzinie, to dzięki ładowarce EV365 Model AC1 jest to możliwe. Opóźnianie czasu ładowania możesz ustawić z poziomu urządzenia lub aplikacji mobilnej.

Dostęp do danych historycznych – dzięki aplikacji mobilnej Smart Life masz zapewniany dostęp do danych dotyczących wszystkich zrealizowanych sesji ładowania, daty poszczególnych ładowań, czasu ich trwania oraz pobranej energii w ujęciu dziennym, miesięcznym oraz rocznym.

Prostota i wygoda – urządzenie jest proste i przyjemne w obsłudze, ekran LCD interfejsu ładowarki wyświetla wszystkie niezbędne parametry (m.in. moc, czas ładowania, ilość naładowanej energii).

Bezpieczeństwo w użytkowaniu – urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenia różnicowo-prądowe oraz liczne zabezpieczenia systemowe, jest całkowicie wodoszczelne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Uniwersalność – ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami pług-in, wyposażonymi w gniazdo Typu 2.

Dane techniczne

Obudowa: Tworzywo

Wymiary: 310 x 160 x 90 mm

Waga: 5 kg

Metoda instalacji: Mocowanie do ściany/słupka

Typ ładowania: Mode 3

Długość przewodu złącza ładującego: ≥ 4,6 m

Rodzaj złącza ładującego: Typ 2

Systemy zasilania: TN-S / TN-C-S

Napięcie wejściowe: 3F-N-PE 400V ±10%

Natężenie wejściowe: do 16A

Częstotliwość: 50/60 Hz

Moc znamionowa:  11 kW

Napięcie wyjściowe: 3F-N-PE 400V ±10%

Natężenie wyjściowe: do 16A

Interfejs: 3’ LCD

Wskaźniki informacyjne: LED

Czytnik kart RFID: Tak

Regulacja mocy ładowania: Tak (8A-16A)

Opóźnianie czasu ładowania: Tak

Aplikacja mobilna: Tak (Smart Life)

Licznik energii: Tak

Normy: EN 61851-1, EN 62196-2

Sieć: WiFi, Bluetooth

Temperatura pracy: -30°C ~ 55°C

Wilgotność: 5% ~ 95%

Wodoszczelność: IP54

Zabezpieczenia: RCD 30mA + 6mA DC typ A

Ochrona przed UV: Tak