ZPUE EV-C 11kW

Cena katalogowa 3.950.00  (brutto)

Domowa ładowarka samochodowa wallbox o maksymalnej mocy ładowania 11 kW jest uniwersalna i polecana do ładowania większości samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Wtyczka Type-2 zapewnia kompatybilność z samochodami elektrycznymi wyprodukowanymi na rynek europejski. EV-C Wallbox-3 16A, 11,0 kW charakteryzuje się estetyczną i trwałą obudową z metalu malowanego proszkowo. Ładowarka samochodowa może być montowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, w garażach, pod wiatami, bezpośrednio na elewacji. Intuicyjna sygnalizacja trybu prac za pomocą diody LED ułatwia korzystanie z urządzenia. Kabel przyłączeniowy o długości 5 m zapewnia komfort użytkowania.

Cena nie zawiera kosztów dostawy i montażu.

Zapytaj o leasing

Produkt dostępny na zamówienie.

Podstawowe informacje.

Domowa ładowarka samochodowa wallbox o maksymalnej mocy ładowania 11 kW znacznie skraca czas ładowania samochodu elektrycznego w porównaniu z podstawowymi ładowarkami mniejszej mocy. Ładowarka o mocy 11,0 kW to najpopularniejsze rozwiązanie wśród dostępnych ładowarek samochodowych, jest uniwersalna i polecana do ładowania większości samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Wtyczka Type-2 zapewnia kompatybilność z samochodami elektrycznymi wyprodukowanymi na rynek europejski.

EV-C Wallbox-3 16A, 11,0 kW charakteryzuje się estetyczną i trwałą obudową z metalu malowanego proszkowo. Ładowarka samochodowa może być montowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, w garażach, pod wiatami, bezpośrednio na elewacji. Ten wallbox sprawdzi sią zarówno zimą, jak i latem, działa w zakresie temperatur -25 °C do +40 °C. Jeśli szukasz prostego i trwałego rozwiązania, to ta ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Intuicyjna sygnalizacja trybu prac za pomocą diody LED ułatwia korzystanie z urządzenia. Kabel przyłączeniowy o długości 5 m zapewnia komfort użytkowania.

Ten wallbox wyposażony jest w wyłącznik różnicowoprądowy typu B, który jest niezbędnym zabezpieczeniem ładowarek EV. Bateria EV działa na zasadzie prądu stałego i może wystąpić jego upływ. Zintegrowany RCCB typu B jest w stanie wykryć upływ prądu stałego, przemiennego i pulsującego o wysokiej częstotliwości.

Przykładowe czasy ładowania w zależności od mocy ładowarki:

BMW i3: czas ładowania (od 10% do 100%) ładowarką o mocy 2,3 kW to 16 h 30 min. Wallbox o mocy 11,0 kW naładuje ten samochód w 3 h 30 min.

Ford Mustang Mach-E: czas ładowania (od 10% do 100%) ładowarką o mocy 2,3 kW to 29 h 35 min. Wallbox o mocy 11,0 kW naładuje ten samochód w 6 h i 10 min.

Ładowarka ZPUE EV-C dostępna jest również w wariantach o mocy od 2,3kW do 22kW

Dane techniczne