DC2 – 142kW z Terminalem Płatniczym

Cena katalogowa 178.400.00  (brutto)

Stacja ładowania Model DC2 142kW pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in z mocą do 120 kW DC na złączach szybkiego ładowania CCS-2 oraz do 22 kW AC na złączu ładowania Typ 2. Stacja ładowania Model DC2 umożliwia ładowanie trzech pojazdów jednocześnie (dystrybucja mocy 2×60 kW DC + 22 kW AC) oraz zarabianie na świadczeniu usług ładowania. Szerokie zastosowanie w ładowaniu prywatnym oraz komercyjnym. Wysoka moc, uniwersalność oraz najwyższa jakość.

Termin realizacji zamówienia: 10 tygodni

Cena nie zawiera kosztów dostawy i montażu.

Zapytaj o leasing

Produkt dostępny na zamówienie.

Wysoka moc ładowania – urządzenie pozwala na ładowanie jednocześnie dwóch samochodów elektrycznych z mocą do 120kW na złączach szybkiego ładowania DC (CCS-2 „Combo”) oraz do 22kW na złączu ładowania AC (Typu 2). 

Wygodne płatności za ładowanie – urządzenie umożliwia wygodne i szybkie płatności za zrealizowane sesje ładowania przy pomocy terminala płatniczego Nayax, który obsługuje karty największych organizacji płatniczych (Visa, MasterCard) oraz inne modele płatności, takie jak PayPass, PayWave, płatności telefonem w technologii NFC.Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może samodzielnie rozpocząć ładowanie od razu po zaparkowaniu, bez potrzeby rejestracji w aplikacji mobilnej. Cały proces jest zautomatyzowany i niezwykle prosty

System do zarządzania stacjami i wystawiania faktur – pozwala tworzyć swoją własną strategię zarabiania oraz dowolnie ustalać wysokość opłat za ładowanie (kWh), opłat parkingowych, a także zapewnia dostęp do licznych parametrów i danych. Intuicyjna i prosta w obsłudze platforma internetowa, za pomocą której każdy może opanować i korzystać z dostępu do danych i ustawień stacji ładowania.  System zapewnia również dostęp do statystyk operacyjnych, listy transakcji, statystyk oraz do platformy pozwalającej na automatyczne wystawianie faktur. Dostępny jest w języku polskim i angielskim.

Prostota i wygoda – urządzenie jest proste i przyjemne w obsłudze, energooszczędny ekran LCD interfejsu ładowarki wyświetla wszystkie niezbędne parametry (m.in. moc, czas ładowania, ilość naładowanej energii), a wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie w języku polskim oraz angielskim.

Bezpieczeństwo w użytkowaniu – urządzenie wykonane jest zgodnie z europejskimi normami, posiada wbudowane zabezpieczenia różnicowo-prądowe, nadmiarowo-prądowe, ograniczniki przepięć oraz inne liczne zabezpieczenia systemowe, jest całkowicie wodoszczelne i wykonane z najwyższej jakości materiałów (IP54, IK10).

Uniwersalność – ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami pług-in, wyposażonymi w gniazda ładowania Typu 2.

Dane techniczne
Model Ładowarki
EV365 Model DC2
Maksymalna Moc Ładowania
1 x 120kW DC | 2 x 60kW DC | 22kW AC
Zasilanie
142 kW: 3-Fazy 240A | 400V AC +/- 10% | 50Hz/60Hz
Regulacja Mocy Zasilania
TAK
Materiał Wykonania
Metal
Waga
350kg
Wymiary
749mm x 922mm x 1885mm
Zabezpieczenie Nadnapięciowe
TAK
Zabezpieczenie prze przeciążeniem
TAK
Zabezpieczenie różnicowo prądowe
TAK
Licznik energii
TAK
Ekran
Dotykowy 7-calowy ekran LCD
Czytnik Kart RFID
TAK
Moduł WIFI
TAK
Moduł 4G
TAK
Moduł OCPP
TAK
Aplikacja na telefon
TAK
Zabezpieczenie Przed UV
TAK
Wodoszczelność / Wytrzymałość
IP54/IK10
Zakres Temperatur
-30°C ~ 55 °C
Możliwość Zarabiania Na Ładowaniu
TAK
Podgląd statystyk w czasie rzeczywistym
TAK
Możliwość przypisania użytkowników do kart RFID
TAK
Terminal płatniczy
TAK