DC2 – 82kW

Cena katalogowa 134.000.00  (brutto)

Stacja ładowania Model DC2 82kW pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in z mocą do 60 kW DC na złączach szybkiego ładowania CCS-2 oraz do 22 kW AC na złączu ładowania Typ 2. Stacja ładowania Model DC2 umożliwia ładowanie trzech pojazdów jednocześnie (dystrybucja mocy 2×30 kW DC + 22 kW AC) oraz zarabianie na świadczeniu usług ładowania. Szerokie zastosowanie w ładowaniu prywatnym oraz komercyjnym. Wysoka moc, uniwersalność oraz najwyższa jakość.

Termin realizacji zamówienia: 10 tygodni.

Cena nie zawiera kosztów dostawy i montażu.

Zapytaj o leasing

Produkt dostępny na zamówienie.

Wysoka moc ładowania – urządzenie pozwala na ładowanie jednocześnie dwóch samochodów elektrycznych  z mocą do 60kW na złączach szybkiego ładowania DC (CCS-2 „Combo”) oraz do 22kW na złączu ładowania AC (Type 2). 

Kontrola za pomocą kart RFID – rozpoczęcie ładowania samochodu następuje poprzez zbliżenie karty RFID, co oznacza że żadna inna osoba nie będzie mogła naładować się bez Twojej zgody. Co więcej, karty RFID mogą również pełnić funkcję kart abonamentowych lub pre-paid.

Dostęp do danych i innych parametrów – dzięki integracji z systemem do zarządzania stacjami, możesz tworzyć swoją własną strategię zarabiania oraz dowolnie ustalać wysokość opłat za ładowanie (kWh), opłat parkingowych, a także masz zapewniony dostęp do licznych parametrów i danych.

Prostota i wygoda – urządzenie jest proste i przyjemne w obsłudze, energooszczędny ekran LCD interfejsu ładowarki wyświetla wszystkie niezbędne parametry (m.in. moc, czas ładowania, ilość naładowanej energii), a wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie w języku polskim oraz angielskim.

Bezpieczeństwo w użytkowaniu – urządzenie wykonane jest zgodnie z europejskimi normami, posiada wbudowane zabezpieczenia różnicowo-prądowe, nadmiarowo-prądowe, ograniczniki przepięć oraz inne liczne zabezpieczenia systemowe, jest całkowicie wodoszczelne i wykonane z najwyższej jakości materiałów (IP54, IK10).

Uniwersalność – ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami pług-in, wyposażonymi w gniazda ładowania Type 2.

Dane techniczne
Model Ładowarki
EV365 Model DC2
Maksymalna Moc Ładowania
1 x 60 kW DC | 2 x 30 kW DC | 22 kW AC
Zasilanie
82 kW: 3-Fazy 125A | 400V AC +/- 10% | 50Hz/60Hz
Regulacja Mocy Zasilania
TAK
Materiał Wykonania
Metal
Waga
350kg
Wymiary
749mm x 922mm x 1885mm
Zabezpieczenie Nadnapięciowe
TAK
Zabezpieczenie prze przeciążeniem
TAK
Zabezpieczenie różnicowo prądowe
TAK
Licznik energii
TAK
Ekran
Dotykowy 7-calowy ekran LCD
Czytnik Kart RFID
TAK
Moduł WIFI
TAK
Moduł 4G
TAK
Moduł OCPP
TAK
Aplikacja na telefon
TAK
Zabezpieczenie Przed UV
TAK
Wodoszczelność / Wytrzymałość
IP54/IK10
Zakres Temperatur
-30°C ~ 55 °C
Możliwość Zarabiania Na Ładowaniu
TAK
Podgląd statystyk w czasie rzeczywistym
TAK
Możliwość przypisania użytkowników do kart RFID
TAK
Terminal płatniczy
NIE