ZPUE EV-C 2x22kW AC

Cena katalogowa 36.000.00  (brutto)

Stacja ładowania jest wyposażona złącza AC z opcją elastycznej konfiguracji. Dynamiczny podział mocy ładowania pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch różnych pojazdów, co daje możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału stacji ładowania. Stacja może być wykorzystywana do świadczenia usługi ładowania pojazdów elektrycznych. Jest ona przystosowana do integracji ze wszystkimi operatorami usług ładowania. EV-C łączy w sobie szybkie ładowanie, innowacyjność i nowoczesny wygląd. Stację cechuje najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Stacja dostępna jest również w opcji bez wbudowanego wyświetlacza oraz  z jednym złączem AC typu 2. 

Termin realizacji zamówienia – do 14 dni

Cena nie zawiera kosztów dostawy i montażu.

Zapytaj o leasing

Produkt dostępny na zamówienie.

Podstawowe informacje.

Stacja ładowania jest wyposażona złącza AC z opcją elastycznej konfiguracji. Dynamiczny podział mocy ładowania pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch różnych pojazdów, co daje możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału stacji ładowania. Stacja może być wykorzystywana do świadczenia usługi ładowania pojazdów elektrycznych. Jest ona przystosowana do integracji ze wszystkimi operatorami usług ładowania. EV-C łączy w sobie szybkie ładowanie, innowacyjność i nowoczesny wygląd. Stację cechuje najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów.

Zobacz kartę katalogową.

Podstawowe parametry.
Stopień ochronyIP54 / IK10
Protokół komunikacyjnyOCPP 1.6 (lub inny dedykowany protokół)
Zakres temperatury pracyod -25°C do +50°C
Zgodność z normamiPN-EN IEC 61851-1, PN-EN 61851-21-2, PN-EN IEC 61000-6-4

Stacja wyposażona będzie w 2 kanały komunikacji sieci komórkowej, jednego do obsługi serwisowej i drugiego do komunikacji z backendem operatora.

Autentykacja usług odbywa się za pośrednictwem kart RFID, w przyszłości również z wykorzystaniem standardu ISO15118 (Q3-4 2022).